به فروشگاه ما خوش آمدید هم اکنون می توانید وارد حساب خود شوید و یا حساب جدید باز نمایید.

حفظ حریم شخصی

شرایط حفظ حریم شخصی کاربران:

تحت این سیاست اطلاعات شخصی که توسط بازدید کنندگان به وب سایت ما داده می شود ( نام، ایمیل پست الکترونیکی، آدرس، آدرس محل کار و شخصی، شماره تلفن) تحت هیچ شرایطی با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود، هرگز فروخته نخواهد شد، به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی اجاره داده نمی شود. این فروشگاه خود را مکلف می داند در جهت حفظ این اطلاعات تمامی امکانات موجود خود را بکار گرفته و تحت هیچ شرایطی این اطلاعات در اختیار هیچ نهاد یا سازمانی قرار نخواهد گرفت. خریداران محترم این اختیار را دارند که حذف کامل اطلاعاتشان از بانک اطلاعاتی ما را درخواست نمایند و ما هم خود را به براوردن این درخواست موظف می دانیم.

کلیه اطلاعاتی که توسط فرم های موجود در سایت دریافت می شود فقط و فقط جهت تسریع و تسهیل  در ارائه خدمات به خریداران محترم مورد استفاده قرار می گیرد و در مورد بازدیدکنندگانی که موافقت خود را با عضویت در خبرنامه اعلام میدارند از ادرس ایمیل آنها صرفا جهت ارسال اخبار و اطلاعیه های فروشگاه استفاده میشود.

امید است در چارچوب این سیاست حفظ حریم شخصی، کلیه بازدیدکنندگان گرامی با خیالی آسوده و به دور از دغدغه از سایت ما بازدید نموده و در صورت خرید ما را امین اطلاعات شخصی خود بدانند.

پشتیبان: اپن کارت فارسی
فروشگاه محصولات جشن تولد و تزیینات تم تولد شادی سرا © 2019